KONST / Litografier / Färglitografi 9478559
*
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 20:16:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 09:26:40
1
300 kr
9/3 06:48:11
2
Vinnande bud
9/3 14:13:55
3
400 kr
9/3 14:13:55
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21
-
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43
-
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12
-
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48
-
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18
*
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Pernilla P Stappe
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 09:26:40 | 1 | 300 kr |
9/3 06:48:11 | 2 | Vinnande bud |
9/3 14:13:55 | 3 | 400 kr |
9/3 14:13:55 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk mÃ¥lare född 1967.Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
5130 Färglitografi
Franco Costa (f. 1934), Italien. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:21 -
2083 Färglitografi
Leif Nielsen (1920-2004), Danmark. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:43 -
5374 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:19
-
5370 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:12 -
7078 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:48 -
6071 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad e..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:18